RYCHLE A PROFESIONÁLNĚ,
         DO POSLEDNÍHO ŠROUBKU

ZATEPLENÍ FASÁDY

[zpět na NAŠE SLUŽBY]

Hlavním důvodem pro zateplení fasády je především ekonomická úspora energie a tepla. Díky tomu v zimě budete platit méně za vytápění objektu a naopak v létě vás tepelná izolace chrání proti vyššímu teplotnímu rozdílu, který nesmí pustit do vnitřního prostoru objektu. Zateplení domu poskytuje také možnost změnit zvhled vašeho domu. Správně navržené a realizované zateplení domu sníží hluk a odstraní vlhkost ve vašem domě. Další výhodou zateplení budovy je prodloužení životnosti objetku. Po zateplení je zdivo nejen ochráněno před působením exteriérových vlivů, jako například déšť a vítr, ale hlavně nedochází k jeho promrzání tj. poškození.

Pro zateplování fasád používáme certifikované zateplovací systémy společností Baumit,Terranova, Stomix. Jako izolační materiály používáme fasádní polystyren EPS, minerální desky, extrudované polystyreny XPS, popř. další kvalitní materiály prověřené dlouholetou praxi, které dodáváme dle přání zákazníka nebo návrhu projektanta. V rámci zateplení fasád používáme několik základních typů omítkovin – akrylátové, silikonové, minerální a silikon silikátové. Tyto omítky se vyznačují vysokou životností a stálobarevností.

Zateplení domů je jednoznačně investice, která se Vám vyplatí. I když ceny energií v dnešní době neustále rostou, přesto lze za vytápění platit méně. Vhodným zateplením lze výrazným způsobem nejen snížit výdaje za topení (a to až o 40%), ale získáte také nový vzhled fasády domu, lepší celoroční tepelnou pohodu a výrazně prodlužujete životnost stavby.

Jsme si vědomi toho, jak důležitou součástí stavby je izolace fasády. Díky špatnému položení nebo porušení hydroizolace vznikají vlhké mapy, následně se tvoří solné výkvěty a kvůli vzlínající kapilární vlhkosti jsou příčinou rozpadu omítek nadzákladového zdiva. Dbáme s maximální pečlivostí na to, abychom se těmto problémům vyvarovali, a zároveň jsme schopni tyto porušené izolace obnovit pomocí různých vhodných metod a materiálů pro daný problém vlhnutí. Podceňované nebo opomíjené zachování prodyšnosti- paropropustnosti zdiva se může dříve či později projevit nejen jako problém technického rázu, jako je rosení oken, tvorba plísní nebo zdravotních problémů neznámé příčiny, ale zároveň je další věcí, která může Vaše bydlení velmi znepříjemnit a zároveň prodražit. Jelikož tyto práce provádíme již několik let a opravdu jim rozumíme, můžete se spolehnout na to, že tyto problémy Vás s naší firmou nepotkají.

NAŠE CÍLE
  • Kvalitně vybrané materiály a technologie pro použití v oblasti komplexních izolací
  • Kvalitně provedená práce proškolenými zaměstnanci
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Rozumná cenová politika
  • Spokojenost zákazníka
  • Záruka na provedené práce

U našich zákazníků je pro nás nejdůležitější vysoká kvalita prováděných prací, dodržování smluvních termínů a odpovědný a individuální přístup. Dodržujeme pravidla BEZPEČNOSTI A OCHRANY PRÁCE.

HYDRO A TERMOIZOLACE

Zateplíme vaši fasádu a střešní pláště. Izolujeme spodní stavby proti vhlkosti
i proti radonu.
DALŠÍ INFORMACE

STAVBY A REKONSTRUKCE

Provádíme výstavbu rodinných domů, půdních vestaveb, komplexní rekonstrukce domů i bytů a drobné stavební práce.
DALŠÍ INFORMACE

VÝŠKOVÉ PRÁCE

Opravíme váš komínový plášť na jakékoliv střeše. Bezpečně pokácíme stromy, které ohrožují Vaši nemovitost.
DALŠÍ INFORMACE
POUŽÍVÁME OSVĚDČENÉ PRVOTŘÍDNÍ TECHNOLOGIE
BAUMAT KNAUF MAPEI RIGIPS SIKA
STAVOTERM-SYSTEM, s.r.o.
Kancelář:
Hlavní 21, 664 12 Oslavany

Telefon:
+420 607 103 523, +420 603 837 786

E-mail:
UŽITEČNÉ NÁSTROJE

© 2023 STAVOTERM-SYSTEM, s.r.o.

vytvořil a provoz zajišťuje WEBHIT ®